Паперові форми "Тюльпан" 50х75 мм (50 шт.) чорні
50 штук


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір: чорний
Діаметр х Висота: 50х75 мм
Матеріал: пергамент
В упаковці: 50 шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Виробник | Ecopack |
| Матеріал | Пергамент |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота стінок | 75 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення форми | Для кексів, мафінів та капкейків |
| Конструкція форми | Цільна |
| Тип духовки | Газова та електрична |
| Висота бортика | 80 мм |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
- Ціна: 60 ₴/упаковка
