Тарілочка "Шарме" 67х67х12 мм (20 шт.)
5.00 грн.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір: прозорий
Довжина х Ширина х Висота: 67х67х12 мм
Матеріал: полістирол (PS)
В упаковці / ящику: 20
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Тарілка |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Матеріал | Склопластик |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 40 шт. |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 100 ₴/упаковка
