Підложка під торт 23х23 см (1 шт.) КЛАСИЧНА 5 кг, товщина 3 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір: білий
Розмір: 230х230 мм
Товщина: 3 мм
Матеріал: ламінована паперова плита
В упаковці: 10, 25, 50 шт
Особливості упаковки: кількість штук в упаковці залежить від кількості штук в замовлені
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Підкладка для тортів |
| Матеріал | Картон |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Висота бортика | 3 мм |
- Ціна: 13 ₴
