Тарілочка "Квадрат" 65х65х16 мм (25 шт/уп; 1200 шт/ящ)
1200 шт/ящ


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір: прозорий
Довжина х Ширина х Висота: 65х65х16 мм
Матеріал: полістирол (PS)
В упаковці / ящику:
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Тарілка |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Матеріал | Склопластик |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 16 мм |
- Ціна: 4 200 ₴/ящик
